ZİNGAP DEPOLAMA LTD.ŞTİ

İstanbul DEPOLAMA firmalarının öncüsü Zingap Depolamaİstanbul Depolama firmaları hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş ev depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Zingap Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz İstanbul ilinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Eşya Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Zingap Depo firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.

UZUN VADELI TAAHHÜT YOK.

İstediğiniz kadar haftalık, aylık veya yılda depolayabilirsiniz. Ve ne zaman ayrılmak istediğinizi sadece yedi gün önceden haber vermeniz yeterli olacaktır..

ERIŞIM IZNI OLMADAN GÜN YOK.

Eşyalarınıza haftanın yedi günü Zingap Depo'da saat 08.00 - 18.00 arasında Pazartesi'den Cuma'ya kadar küçük bir yönetim ücreti ödedikten sonra için ekstra eşya dahil edebilirsiniz.

EŞYALARINIZ HAKKINDA ENDIŞENMENIZE GEREK YOK.

Sadece 24 saat dijital CCTV'ye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda her bir kendi kendine saklama odasında kendi alarmı var. Eşyalarınızı korumak için kodlanmış elektronik kapılar, çevre koruma güvenlik çiti, duman dedektörleri ve yangın alarmları da var. Tüm koridorlarda iyi aydınlatılmış ve her deponun acil durum telefonu var, bu durumda bize ihtiyacınız olabilir.

KUTU YOK MU? BANT YOK MU?

Evinize gönderebileceğimiz kutular, bantlar ve kabarcık sarımı gibi geniş bir yelpazede ambalaj malzemeleri sunuyoruz. Ayrıca, çevrimiçi kiralık araba kiralama ayarlamanız konusunda size yardımcı olabiliriz veya size en yakın depolama alanını aradığınızda da yardımcı olabiliriz.

AYRICA ÇOK DEĞERLİ SIGORTA SAĞLIYORUZ.

Tamamıyla huzurlu olabilmeleri için, müşterilerimiz, depoladıkları sürece mallarını tam yenileme değerine kadar sigorta yapmaktayız.. Kendi kendine yetki belleği açık kapak politikamız uyarınca size sigorta örtüsü sağlayabiliriz. Politikamız özel olarak kendi kendine saklama için tasarlanmıştır, bu nedenle eşyalarınızın tamamen korunduğundan emin olabilirsiniz. 

DEPOLARIMIZ ;