ZİNGAP Paketleme LTD.ŞTİ

Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme Evinizi taşıma öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta paketleme işlemidir biz Kozcuoğlu Nakliyat olarak kullandığımız malzemeler kaliteli ve hijyeniktir. Pat pat dediğimiz malzemeler içi kartonlu ve kalın olur paketlemeye başladığımız zaman koltuk takımları öncelikle sütteki dediğimiz malzemeyle tozlanmaya karşı sarılır daha sonra baloncuklu patpat ile ikinci bir kez sarılır Evinizin içindeki konsol,Gümüşlük mobilya olan bütün eşyalar ise köşeleri köşebent veya karton malzemeler ile hasar görmemesi için sarılır.

Cam EŞya Ambalaj ve Paketleme

Bir evde en hassas olan şey ise cam eşyalardır. Cam eşyalar bardak, tabaklar , mutfak eşyalarının paketlenmesi ise önce hijyenik malzeme kullanılır kesinlikle gazete kağıdı kullanmayan bir firmayız bizim kullandığım malzeme havalı bir malzemedir. Onlarla güzel bir şekilde sarılır daha sonra karton koli içerisine düzgün bir şekilde yerleştirilir ve üzerine yazı veya etiket kırılacak eşya yazılır.

 

Kutu yok mu? Bant yok mu?

Evinize gönderebileceğimiz kutular, bantlar ve kabarcık sarımı gibi geniş bir yelpazede ambalaj malzemeleri sunuyoruz. Ayrıca, çevrimiçi kiralık araba kiralama ayarlamanız konusunda size yardımcı olabiliriz veya size en yakın Paketleme alanını aradığınızda da yardımcı olabiliriz.

NASIL PAKETLEME YAPIYORUZ ?